Home / Aktualności

Aktualności

CHODZENIE PO OGNIU – AKTUALNOŚCI

 • Firewalking w pod Białym Domem 13-10-2017

  Trzynastego w piątek zorganizowaliśmy chodzenie po ogniu dla  gości Białego Domu. Grupę 50 osób nauczyliśmy chodzić po ogniu a nawet po rozbitym szkle. Brzmi dobrze. Wyglądało też dobrze. Do Białego Domu jednak okazało się znacznie bliżej, gdyż według naszych ustaleń stoi on nie w Waszyngtonie lecz w miejscowości Paniówki.

   


 • Firewalking pod Hotelem Novotel Forum Warszawa 9-10-2017

  W centrum Warszawy, w godzinach szczytu na ewakuowanym hotelowym parkingu zorganizowaliśmy chodzenie po ogniu dla grupy 50 osób – prężnej załogi firmy TK-Maxx.
  Wszystko odbyło się zgodnie z normami BHP i PPOŻ.


 • Chodzenie po ogniu – Niezły Młyn 15-09-2017

  Tym razem zaufało nam czterdziestu uczestników motywacyjnego szkolenia i pod malowniczym Hotelem Niezły Młyn, w strugach jesiennego deszczu poszli za nami w ogień. Za zaproszenie dziękujemy firmie Gamma Discover.


 • Fireshow w Hotelu Olivia – 22-09-2017

  Tym razem nasza załoga dała brawurowy popis tańca z ogniem, ziania ogniem oraz walki z użyciem płonących pochodni. Za zaproszenie dziękujemy firmie Guru Mice.


 • Teatr ognia w Hotelu Warszawianka – 7-09-2017

  Pokaz tańca z ogniem, ziania, kręcenia i łykania ognia dla grupy 180 osób. Jak zwykle nie obyło się bez scen walk, które są specjalnością naszej załogi. Było gorąco i brawurowo. I tak właśnie miało być. Pokaz fireshow był wisienką na torcie warsztatów bębniarskich w których goście uczestniczyli po kolacji.

Top